Wakacyjne Kursy Językowe - Active Lingua

WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE

Wakacje to dla wielu z nas idealny czas na szybką naukę języka obcego!

W ramach Wakacyjnych Kursów Językowych zapraszamy na następujące zajęcia:

Ekskluzywny Kurs Języka Angielskiego

Ekskluzywny Kurs Języka Angielskiego Mosina

Ekskluzywny indywidualny kurs językowy! Pozwól przenieść się na wyższy poziom języka w zaledwie jeden tydzień!

Ekskluzywny kurs to 30 godzin lekcyjnych indywidualnej nauki nastawionej na maksymalny postęp skompresowane w jeden tydzień. Kluczem do sukcesu jest pełen kontakt z językiem, również w codziennych sytuacjach. Taki tryb nauki pozwala zacząć myśleć w danym języku, co jest celem nadrzędnym kursu.

Dzięki perfekcyjnie dopracowanej, stworzonej przez specjalistów metodycznych wyłącznie na potrzeby tego kursu strukturze kursu osiągnięcie wyższego poziomu języka jest na wyciągnięcie ręki!


Letnie Konwersacje Językowe

Nadchodzą wakacje, a Tobie jak co roku wydaje się, że zmarnowałaś/eś kolejny rok, a Twój angielski po prostu "zardzewiał"?
A może masz zaplanowany już wyjazd za granicę i masz nadzieję, że "jakoś to będzie"?
A może wróciłaś/eś właśnie z zagranicznego wypadu i postanawiasz, że już dość marnowania czasu i ciągłego dukania i dogadywania się głównie przy pomocy rąk?

BRAWO! Wykorzystaj wakacje ​na doskonalenie swoich umiejętności językowych.

Kurs trwa tylko tydzień!


Kursy E-learningowe

Chcesz nauczyć się angielskiego, ale po prostu brak Ci czasu?
A może wolisz uczyć się w pojedynkę, ale uważasz że zajęcia indywidualne są na chwilę obecną poza Twoim zasięgiem finansowym?

W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem do skutecznej nauki języka angielskiego jest E-learning, czyli samodzielna nauka na dystans z wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych i pod stałą opieką wykwalifikowanego lektora!


Angielski w Kosmetologii - nowy kurs CJO Active Lingua

Czy do Twojego Salonu Kosmetycznego zaglądają czasem obcokrajowcy? Jeśli tak, to pewnie wiesz, jak trudne może być obsłużenie takiego Klienta, który niestety nie zna języka polskiego.

Nasz kurs to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy pragną polepszyć jakość świadczonych usług i zapewnić fachową obsługę obcokrajowców władających językiem angielskim.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego, stosowanego w branży kosmetycznej.

Jedyny taki kurs w Mosinie!

   


Podziel Się!