Nasza Kadra - Active Lingua

NASZA KADRA

Poznaj osoby, dzięki którym możemy Cię uczyć języków obcych!

W Centrum Języków Obcych Active Lingua bardzo dbamy o naszą kadrę, dbamy by zawsze uczyły Cię osoby najlepiej do tego przygotowane, zmotywowane i zapewniające najlepsze wyniki Twojej nauki. Poznaj ich bliżej:

Katarzyna Bruder (właścicielka, język angielski)

Wierzę w ludzi i ich umiejętności, zwłaszcza językowe! Kocham podróże, ubóstwiam jeść i jestem uzależniona od kawy. Active Lingua powstało z dzikiej frustracji polskim systemem edukacji, która niestety trwa, ale też i daje energię do szukania nowatorskich rozwiązań do uczenia. Obecnie Active Lingua tworzą fantastyczni zapaleńcy językowi – zarówno lektorzy, jak i kursanci, uwielbiający wyzwania stawiane każdego dnia i za to nieziemsko kocham swoją pracę!

Ada Filipiak (język włoski)

Nauczanie języka włoskiego daje mi mnóstwo radości i satysfakcji oraz nieustannie motywuje do ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy. Inspirację czerpię też od moich uczniów, którzy równie zafascynowani Italią, chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat Włoch.
W wolnym czasie uprawiam sport, śpiewam, oglądam obcojęzyczne filmy i seriale. Kiedy tylko mam możliwość, wyjeżdżam, aby poznawać nowe miejsca i obyczaje.
Największą przyjemność daje mi odkrywanie piękna włoskiej architektury, kuchni oraz urokliwej włoskiej codzienności. 

Patrycja Głuchowska (język angielski)

Wykształcony pedagog, anglista i tłumacz. Z pasji podróżnik, miłośniczka aktywnego spędzania czasu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyłam w Polsce oraz za granicą. Liczne kursy i szkolenia wzbogaciły moje kwalifikacje i nauczyły nowych technik pracy, które wykorzystuję na moich lekcjach. Pracuję ze słuchaczami w różnym wieku i na wszystkich poziomach, jednak moją ukochaną grupą są dzieci. To w pracy z nimi mogę wykorzystać wszystkie moje pomysły , wykazać się największą kreatywnością i sprawić, że lekcja będzie niepowtarzalna i ciekawa. Ważne jest dla mnie, aby uczniowie czerpali z nauki przyjemność. W trakcie zajęć staram się stworzyć radosną, sprzyjającą nauce atmosferę.
W wolnych chwilach uwielbiam słuchać muzyki i fotografować.

Kinga Kuśnierz (język niemiecki)

Jestem studentką drugiego roku Pedagogiki, na specjalizacji edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Język niemiecki jest moją pasją od wielu lat. Preferuję naukę uczniów na poziomie podstawowym, bądź gimnazjalnym. Zapewniam bardzo miłą atmosferę na zajęciach oraz elastyczny grafik. Na moich lekcjach nie ma stresu i presji, przez co uczeń na pewno nie poczuje się jak w szkole.
Gwarantuję, że nauka języka niemieckiego to świetna zabawa!

Bartek Muszyński (język angielski)

Okazjonalnie wielki entuzjasta lenistwa 😉 Normalnie wulkan energii!
Uwielbiam pływać, biegać, a nawet mierzyć się w japońskiej szermierce sportowej zwanej Kendo. Poza sportem jestem fanem książek historycznych, które pochłaniam 🙂
W wolnych chwilach planuję podróże i wyszukuję kraje, które mógłbym odwiedzić. Dlaczego angielski? Uwielbiam uczyć i inspirować, a podróże bez języka angielskiego nie byłyby takie same 🙂
Dla mnie wybór zawodu był oczywisty!

Mark Taylor (język angielski)

Urodziłem się w Zimbabwe, Południowa Afryka. Na początku 2000 r. przeprowadziłem się do Brighton, gdzie mogłem rozwijać moją pasję jaką jest sztuka, a zwłaszcza grafika, fotografia i ilustracje. Wszędzie zabieram ze sobą mój aparat, ponieważ każdego dnia trafia się chwila, którą warto zatrzymać. Moimi ulubionymi fotografami są Ansel Adams, August Sanders i Richard Avendon.

Kinga Wośkowiak (język niemiecki)

Moją pasją jest język niemiecki i wszystko, co z nim związane, uwielbiam uczyć i tłumaczyć. W wolnych chwilach zwiedzam Polskę, gotuję wegańskie potrawy, chodzę na koncerty. Uwielbiam koty.

Edyta Śpiączka (administracja)

Jestem typem domatora i wielką sympatyczką lenistwa, ale zazwyczaj swój czas wolny spędzam aktywnie, w gronie przyjaciół.
Kocham podróżować i odkrywać zapierające dech w piersiach zakątki Polski, szum fal i wschody słońca – choć ciężko jest na nie dotrzeć, bo równie mocno kocham spać.
Fanka mocnych gitarowych brzmień i dobrego jedzenia. Uwielbiam lato i kawę z mlekiem. Lubię dobre kino, ale kiczowate romansidła też wpadają w mój repertuar

Małgorzata Sobczak (oprawa fotograficzna)

Kulturoznawca, fotograf, marzycielka twardo stąpająca po ziemi, Żona cudownego męża i właścicielka dwóch kotów
Fotografowanie to dla mnie odkrywanie siebie i innych. Fotografuję, bo to moja pasja i wielka radość. W kadrach staram się uchwycić to, co tak ulotne w dniu codziennym – detal, uśmiech, błysk w oku, smutek na twarzy – zatrzymać chwilę i dać wspomnienia. Fotografia jako środek wyrazu daje mi poczucie wolności. Patrzę na świat przez obiektyw.
Spokój i siłę znajduję w górach.


Podziel Się!